Hjem / Nyheter / J90 (12 år) til topps i Tusenfryd cup

J90 (12 år) til topps i Tusenfryd cup

Skrevet

J12 gikk helt til topps i A-sluttspill. Dette lover meget godt for sesongen som snart starter, hjemmesiden gratulerer!!!!!  Flere andre lag gjorde seg godt bemerket i B-sluttspill.

 

Dato Tid Lag Lag Klasse Pulje Hall Resultater
Søn 25. aug 14:24 LHK-90 1 Ski 2 J9 3 Åshallen 1-0
Søn 25. aug 15:12 LHK-90 1 Oppegård 2 J9 3 Åshallen 02.feb
Søn 25. aug 08:00 LHK-90 2 Oppegård 1 J9 2 Åshallen 05.jan
Lør 24. aug 10:24 LHK-90 3 Flint 1 J9 1 Åshallen 03.apr
Søn 25. aug 08:24 LHK-90 3 Ski 1 J9 1 Åshallen 03.jun
Søn 25. aug 12:48 Kolbotn LHK-90 1 J9 3 Åshallen 03.apr
Søn 25. aug 14:48 Ammerud LHK-90 2 J9 2 Åshallen 04.feb
Søn 25. aug 13:36 LHK-90 3 J9 1 Åshallen 03.apr
Lør 24. aug 10:16 LHK-90 1 Ski 2 J17 2 Sofiemyrhallen Bane A jul.14
Fre 23. aug 19:16 LHK-90 2 Ski 1 J17 1 Sofiemyrhallen Bane A apr.17
Lør 24. aug 08:34 Vollen/Asker LHK-90 1 J17 2 Sofiemyrhallen Bane A 13.jul
Lør 24. aug 12:32 Furuset LHK-90 1 J17 2 Sofiemyrhallen Bane A 18.jun
Søn 25. aug 09:45 Vestby LHK-90 1 J17 B Sofiemyrhallen Bane B 08.jul
Fre 23. aug 18:08 Flint LHK-90 2 J17 1 Sofiemyrhallen Bane A 15-14
Fre 23. aug 20:58 Vestby LHK-90 2 J17 1 Sofiemyrhallen Bane A 11.apr
Søn 25. aug 11:30 Vollen Asker LHK-90 2 J17 B Sofiemyrhallen Bane B 10.jun
Lør 24. aug 08:00 LHK-90 Langhus J15 3 Siggerudhallen 06.sep
Søn 25. aug 08:00 LHK-90 Ås J15 B Skihallen 12.mar
Søn 25. aug 10:20 LHK-90 Lørenskog J15 B Skihallen 11.jun
Søn 25. aug 12:45 LHK-90 Gran J15 B Skihallen 09.feb
Lør 24. aug 10:16 Oppegård 1 LHK-90 J15 3 Siggerudhallen 06.aug
Lør 24. aug 12:32 Skrim LHK-90 J15 3 Siggerudhallen 17.nov
Lør 24. aug 11:24 LHK-90 1 Furnes 1 J14 3 Skihallen mar.15
Søn 25. aug 14:15 LHK-90 1 Sarpsborg 3 J14 B Greverudhallen 10.mai
Søn 25. aug 17:25 LHK-90 1 LHK-90 2 J14 B Greverudhallen 05.jun
Lør 24. aug 08:34 LHK-90 2 Oppegård J14 2 Skihallen 06.sep
Lør 24. aug 10:50 LHK-90 2 Oppegård J14 2 Skihallen 07.aug
Søn 25. aug 09:10 LHK-90 2 Høybråten Stovner J14 B Sofiemyrhallen Bane B 08.feb
Lør 24. aug 09:08 Høybråten/Stovner LHK-90 1 J14 3 Skihallen 02.sep
Lør 24. aug 14:14 Skrim LHK-90 1 J14 3 Skihallen 16.aug
Søn 25. aug 16:15 Furnes 2 LHK-90 1 J14 B Greverudhallen 04.jul
Lør 24. aug 10:16 Glassverket LHK-90 2 J14 2 Skihallen 12.apr
Lør 24. aug 13:06 Glassverket LHK-90 2 J14 2 Skihallen 10.sep
Søn 25. aug 15:40 Sarpsborg 2 LHK-90 2 J14 B Greverudhallen 04.sep
Søn 25. aug 17:25 LHK-90 1 LHK-90 2 J14 B Greverudhallen 05.jun
Lør 24. aug 09:12 LHK-90 1 Ammerud J13 1 Greverudhallen 03.apr
Søn 25. aug 10:24 LHK-90 1 Ski 3 J13 A Åshallen 01.mar
Lør 24. aug 11:12 Flint 2 LHK-90 1 J13 1 Greverudhallen 04.jun
Lør 24. aug 12:24 Slagen LHK-90 1 J13 1 Greverudhallen 03.apr
Lør 24. aug 08:00 LHK-90 Teie J12 6 Greverudhallen 08.mar
Lør 24. aug 16:24 LHK-90 Bøler J12 6 Åshallen 08.jul
Lør 24. aug 15:12 Kolbotn 2 LHK-90 J12 6 Åshallen 02.apr
Søn 25. aug 15:10 Furnes LHK-90 J12 A Siggerudhallen 03.apr
Søn 25. aug 16:50 Vestby 1 LHK-90 J12 A Siggerudhallen 02.apr
Søn 25. aug 17:50 Kolbotn 2 LHK-90 J12 A Siggerudhallen 02.mar
Lør 24. aug 08:00 LHK-90 Flint 1 J11 3 Langhushallen 02.jun
Søn 25. aug 10:05 LHK-90 Oppegård 2 J11 3 Greverudhallen 06.mai
Søn 25. aug 12:10 Langhus 2 LHK-90 J11 3 Greverudhallen 4-0
Søn 25. aug 08:00 LHK-90 1 Ski 2 J10 1 Siggerudhallen 01.jan
Søn 25. aug 09:15 LHK-90 1 Bjørndal 1 J10 1 Siggerudhallen 02.mar
Søn 25. aug 08:25 LHK-90 2 Oppegård 2 J10 2 Siggerudhallen 03.mar
Søn 25. aug 09:40 LHK-90 2 Ski 3 J10 2 Siggerudhallen 04.jan
Søn 25. aug 10:55 Langhus LHK-90 1 J10 1 Siggerudhallen 02.feb
Søn 25. aug 12:10 Bjørndal 2 LHK-90 2 J10 2 Siggerudhallen 0-0
Top