Hjem / Nyheter / Baldus Cup 2003

Baldus Cup 2003

Skrevet

Klubben skal delta på Baldus Cup, Lillehammer. Dersom du skal være tilskuer, har du mulighet til å følge klubbens lag fredag og lørdag til følgende tider (se nedenfor)

Når det gjelder lag som skal til sluttspill, må dere følge med på oppsett på som dere finner på internett eller på veggen i Håkons Hall.

Link til Baldus Cup HER
Fredag kan dere se følgende:

Fredag

Klokkeslett

Klasse

Hjemme

Borte

Hall

Bane

19:46

J13

LHK 90 1

HK Rygge 2

Håkon

2

20:09

J12

LHK 90

HK Rygge 1

Håkon

3

20:09

J13

LHK 90 2

HK Rygge 1

Håkon

2

20:32

J14

LHK 90 1

HK Rygge 1

Kristin

1

21:18

J14

LHK 90 2

Lom

Kristin

3

21:41

J15

LHK 90

Askim

Håkon

2

21:41

J17

LHK 90 2

Rognlan

Håkon

1

22:27

J17

LHK 90 1

HK Rygge

Håkon

3

Lørdag kan dere se følgende:

Lørdag

Klokkeslett

Klasse

Hjemme

Borte

Hall

Bane

08:36

J 10

LHK 90 2

HK Trøgstad 1

Kringsjåhallen

09:25

J14

LHK 90 1

Moelven

Kristin

3

09:30

J 10

LHK 90 1

Krødsherad

Kringsjåhallen

09:48

J9

LHK 90 1

Lillehammer 1

Kringsjåhallen

09:48

J 11

LHK 90 1

Lom 1

Kristin

2

09:48

J14

Helset 2

LHK 90 2

Kristin

1

10:06

J9

LHK 90 3

Lillehammer 4

Kringsjåhallen

10:24

J9

LHK 90 2

Elnesvågen

Kringsjåhallen

10:57

J13

LHK 90 1

Frosta

Håkon

1

11:20

J13

LHK 90 2

Meldal 2

Kristin

1

12:12

J 10

Sjetne

LHK 90 2

Kringsjåhallen

12:29

J12

LHK 90

Surnadal 2

Kristin

3

12:52

J15

Tynset

LHK 90

Skogenhallen

13:42

J 10

Spydeberg

LHK 90 1

Kringsjåhallen

14:05

J 11

Trøgstad

LHK 90 1

Kristin

2

14:47

J12

Tynset

LHK 90

Håkon

3

14:47

J17

Alvdal

LHK 90 2

Kristin

1

14:59

J9

Lillehammer 1

LHK 90 2

Kringsjåhallen

15:17

J9

Lillehammer 4

LHK 90 1

Kringsjåhallen

15:35

J9

Elnesvågen

LHK 90 3

Kringsjåhallen

15:56

J17

LHK 90 1

Surnadal

Håkon

1

16:19

J13

Spydeberg

LHK 90 1

Skogenhallen

17:05

J13

Træff

LHK 90 2

Skogenhallen

17:28

J14

LHK 90 1

Strindheim

Håkon

2

18:14

J14

Høyang 1

LHK 90 2

Håkon

1

18:37

J17

LHK 90 2

Lillehammer

Håkon

1

19:46

J17

Tynset

LHK 90 1

Håkon

1

20:09

J15

LHK 90

Frosta

Kristin

3

Søndag spiller de yngste slik (for de eldre lag, se eget oppslag på Lillehammer):

Klokkeslett

Klasse

Hjemme

Borte

Hall

Bane

08:36

J 10

LHK 90 1

Bærums Verk 2

Kringsjåhallen

09:30

J 10

LHK 90 2

Askim

Kringsjåhallen

09:30

J 11

Træff

LHK 90 1

Kristin

2

09:48

J9

HK Trøgstad 1

LHK 90 1

Kringsjåhallen

10:24

J9

LHK 90 1

Lillehammer 3

Kringsjåhallen

10:42

J9

LHK 90 2

Lillehammer 1

Kristin

1

13:24

J9

LHK 90 1

HK Trøgstad 2

Kristin

1

13:24

J 10

Faaberg

LHK 90 1

Kringsjåhallen

14:18

J 10

Bærums Verk 1

LHK 90 2

Kringsjåhallen

15:12

J9

LHK 90 2

Lillehammer 3

Kristin

1

15:30

J9

LHK 90 3

Lillehammer 1

Kristin

1

?

J 11

LHK 90 1

Rælingen 1

 

Top