Hjem / Lag / Jenter 2000 / Kom og se andre kvalifiseringsrunde i Lerøyserien til helgen!

Kom og se andre kvalifiseringsrunde i Lerøyserien til helgen!

Skrevet

Førstkommende helg (14-15 oktober) spilles 2. kvalifiseringsrunde til Lerøyserien. Det en kvalifisering for å delta i en landserie for jenter 18. Lillestrøm kom videre til andre runde etter godt spill i første kvalifisering. Våre jenter har kommet i en tøff pulje sammen med Byåsen, Oppsal og Fana. Vi har i tillegg til jenter født i 99 og 2000 med oss 5 jenter fra 2002 laget vårt. Vi stiller dermed med et meget ungt og lovende lag. De trenger masse støtte og vi ønsker at publikum skal ta turen til Tærud Fjellhall. Ta med bjeller, trommer og møt opp i rødt for å heie fram jentene våre.

Lørdag kl 12.00  møter vi Byåsen og kl 18.00 står Fana for tur. Siste og avgjørende kamp spilles søndag kl 11.30, da møter vi Oppsal

Håper vi sees!

Top