Hjem / Featured post / Partille Kamper og Resultater 2018

Partille Kamper og Resultater 2018

Skrevet
  Home team Away team Result  Time Venue Group Round   Matchnr Live  
Lilleström HK

Skanderborg HB 11 – 12 Tue 03/07 08:30 Kviberg 4 G13 Grp 2   03003700
IK Baltichov 1

Lilleström HK 11 – 15 Tue 03/07 10:15 Kviberg 5 G13 Grp 2   03003803
Lilleström HK 2

Ullern IF 2 12 – 17 Tue 03/07 11:25 Kviberg 15 G14 Grp 12   03004805
Lilleström HK 2

Hommelvik IL 19 – 10 Tue 03/07 11:25 Härlanda Park 7 G16 Grp 4   03009605
Lilleström HK 1

HIK 2 13 – 10 Tue 03/07 13:10 Kviberg 13 G14 Grp 17   03004608
Rudersdal Håndbold

Lilleström HK 2 13 – 8 Tue 03/07 13:45 Kviberg 12 G14 Grp 12   03004509
Kolding IF

Lilleström HK 1 17 – 14 Tue 03/07 14:20 Härlanda Park 7 G16 Grp 1   03009610
HK Aranäs 1

Lilleström HK 1 18 – 14 Tue 03/07 14:55 Kviberg 13 G14 Grp 17   03004611
Kärra HF 2

Lilleström HK 1 14 – 7 Tue 03/07 14:55 Heden 6 G12 Grp 6   03000911
Lilleström HK 2

Kärra HF 1 17 – 6 Tue 03/07 15:30 Heden 5 G12 Grp 1   03000811
SD Brasil

Lilleström HK 11 – 11 Tue 03/07 16:40 Heden 13 G15 Grp 1   03001614
KA/Thor

Lilleström HK 2 10 – 16 Wed 04/07 09:05 Heden 9 G16 Grp 4   04001201
Lilleström HK

IFK Nyköping 14 – 14 Wed 04/07 09:40 Heden 20 G15 Grp 1   04002302
Kungälvs HK 1

Lilleström HK 2 13 – 17 Wed 04/07 10:15 Kviberg 1 G12 Grp 1   04003403  
Lilleström HK

IK Sävehof 1 11 – 9 Wed 04/07 10:15 Härlanda Park 2 G13 Grp 2   04009103
Lilleström HK

Nit-Hak HK 1 6 – 22 Wed 04/07 11:25 Heden 20 G15 Grp 1   04002305
Lilleström HK 2

Herning FH 11 – 9 Wed 04/07 11:25 Heden 10 G16 Grp 4   04001305
Särökometernas HK

Lilleström HK 17 – 10 Wed 04/07 12:00 Härlanda Park 3 G13 Grp 2   04009206
Lilleström HK 1

Alingsås HK 2 4 – 22 Wed 04/07 12:00 Prioritet Serneke Arena 6 G12 Grp 6   04008606
Lilleström HK 1

Korsvoll IL 21 – 9 Wed 04/07 12:35 Härlanda Park 5 G14 Grp 17   04009407
Lugi HF 1

Lilleström HK 2 9 – 16 Wed 04/07 13:10 Kviberg 8 G14 Grp 12   04004108
Lilleström HK 2

IK Baltichov 1 12 – 7 Wed 04/07 13:45 Kviberg 2 G12 Grp 1   04003509
Tiller IL

Lilleström HK 1 11 – 6 Wed 04/07 14:55 Heden 15 G16 Grp 1   04001811
Lilleström HK 1

Sarpsborg IL 2 12 – 17 Wed 04/07 15:30 Kviberg 3 G12 Grp 6   04003612
Lilleström HK 1

NKIK Norrköping 4 – 6 Wed 04/07 17:15 Heden 10 G16 Grp 1   04001315
Lilleström HK 2

Pors 15 – 15 Wed 04/07 17:15 Kviberg 6 G14 Grp 12   04003915
Lilleström HK 1

Partille IF 11 – 5 Wed 04/07 17:50 Härlanda Park 3 G14 Grp 17   04009216
Lilleström HK 2

Herning FH 10 – 7 Thu 05/07 09:40 Heden 6 G12 Grp 1   05000902
Lilleström HK 2

Kärra HF 1 17 – 21 Thu 05/07 10:15 Heden 2 G16 Grp 4   05000203
Lilleström HK

Lugi HF 2 10 – 15 Thu 05/07 10:15 Heden 26 G13 Grp 2   05003103
IK Sävehof 4

Lilleström HK 1 19 – 13 Thu 05/07 10:50 Kviberg 2 G12 Grp 6   05003504
Hjortshöj Egå IF

Lilleström HK 16 – 5 Thu 05/07 12:35 Kviberg 9 G15 Grp 1   05004207
HK Ankaret 1

Lilleström HK 2 10 – 17 Thu 05/07 12:35 Heden 7 G12 Grp 1   05001006
Kärra HF 2

Lilleström HK 1 10 – 15 Thu 05/07 13:45 Heden 24 G14 Grp 17   05002709
BK Heid

Lilleström HK 1 16 – 4 Thu 05/07 13:45 Härlanda Park 10 G16 Grp 1   05009909  
Lilleström HK 2

OV Helsingborg 1 17 – 12 Thu 05/07 14:20 Heden 4 G14 Grp 12   05000710
Torslanda HK 3

Lilleström HK 17 – 9 Thu 05/07 14:20 Kviberg 8 G15 Grp 1   05004110
Lugi HF 3

Lilleström HK 1 23 – 16 Thu 05/07 14:20 Prioritet Serneke Arena 3 G12 Grp 6   05006510
H43 Lund

Lilleström HK 2 8 – 17 Thu 05/07 14:55 Heden 15 G16 Grp 4   05001811
Lilleström HK 1

Rödekro IF 6 – 20 Thu 05/07 16:05 Härlanda Park 12 G16 Grp 1   05010112
Lilleström HK 1

Sunnydale 10 – 0 P Fri 06/07 08:30 Heden 1 G16 B-Play-off 1/32 Final   06008700
Lilleström HK 2

Torslanda HK 2 14 – 9 Fri 06/07 08:30 Prioritet Serneke Arena 2 G12 A-Play-off 1/16 Final   06006400
Lilleström HK 1

IK Baltichov 2 9 – 13 Fri 06/07 09:05 Härlanda Park 1 G14 A-Play-off 1/32 Final   06008901
Önnereds HK 2

Lilleström HK 2 19 – 7 Fri 06/07 09:05 Härlanda Park 6 G14 A-Play-off 1/32 Final   06009501  
OV Helsingborg 1

Lilleström HK 1 10 – 8 Fri 06/07 10:50 Prioritet Serneke Arena 3 G12 B-Play-off 1/16 Final   06006504
Lilleström HK 2

SKS Kusy Krakow 10 – 6 Fri 06/07 11:25 Kviberg 1 G12 A-Play-off 1/8 Final   06003405  
Lilleström HK

RP IF 1 8 – 17 Fri 06/07 13:05 Heden 3 G15 B-Play-off 1/32 Final   06000607
Lilleström HK

HK Brukspöjkera 14 – 9 Fri 06/07 13:10 Heden 13 G13 B-Play-off 1/16 Final   06001608
Åsane HK

Lilleström HK 1 17 – 8 Fri 06/07 13:15 Heden 11 G16 B-Play-off 1/16 Final   06001407
Son HK

Lilleström HK 2 8 – 13 Fri 06/07 13:25 Heden 2 G16 A-Play-off 1/16 Final   06000207
Nordstrand IF

Lilleström HK 2 16 – 5 Fri 06/07 14:35 Prioritet Serneke Arena 6 G12 A-Play-off 1/4 Final   06008610  
Rödekro IF

Lilleström HK 2 12 – 9 Fri 06/07 16:00 Heden 11 G16 A-Play-off 1/8 Final   06001411
Lilleström HK

IK Baltichov 3 14 – 11 Fri 06/07 16:05 Valhalla 4 G13 B-Play-off 1/8 Final   06006012  
Lilleström HK

Son HK 18 – 11 Fri 06/07 18:35 Heden 11 G13 B-Play-off 1/4 Final   06001414
Lilleström HK

Kungälvs HK 2 10 – 11 Sat 07/07 10:15 Heden 23 G13 B-Play-off Semi final   07002603
Top
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com