Hjem / Klubb / Alle kontaktpersoner

Alle kontaktpersoner

Rolle Lag Funksjon Navn Mobil Epost
1999/00 Jenter Junior Arrangementsansvarlig Tore Nystuen 90591181 tore.nystuen@dynea.com
1999/00 Jenter Junior Lagleder Elin Aas 97721821 elin.aas@outlook.com
1999/00 Jenter Junior Trener 1 Håvard Lomsdal 95027355 havlom10@gmail.com
1999/00 Jenter Junior Trener 2 Kåre Olsen 41673352 kareolsen67@yahoo.no
2001 J2001 Arrangementsansvarlig Berit Sjølie 99094782 bsjolie@gmail.com
2001 J2001 Lagleder Marianne Riseng 90748212 marianne.riseng@gmail.com
2001 J2001 Trener 1 Thomas Holen 95757418 thomas_holen@hotmail.com
2001 J2001 Trener 2 Kåre Olsen 41673352 kareolsen67@yahoo.no
2002 J2002 Arrangementsansvarlig Berit Sjølie 99094782 bsjolie@gmail.com
2002 J2002 Lagleder (Alle lag) Marianne Riseng 90748212 riseng@osnes.no
2002 J2002 Trener 1 Thomas Holen 95757418 thomas_holen@hotmail.com
2002 J2002 Trener 2 Kåre Olsen 41673352 kareolsen67@yahoo.no
2003 G2003 Arrangementsansvarlig Rolf Frydenberg 91127266 rsfrydenberg@gmail.com
2003 G2003 Lagleder Lisbeth Leira Høydal 40488565 lisbeth.leira.hoydal@nrk.no
2003 G2003 Økonomiansvarlig Unn Kristin Toverud Harsvik 91119920 unnth@yahoo.com
2003 G2003 Trener 1 Gisli Steinar Jonsson 95552838 kurlid@hotmail.com
2003 G2003 Trener 2 Anders Orning 90804166 agomu97@hotmail.com
2003 J2003 Arrangementsansvarlig Ole Christian Andersen 48041061 ole.christian.andersen@sherpaconsulting.no
2003 J2003 Lagleder (Koordinator) Beate Patay 41562264 beate.patay@4h.no
2003 J2003 Lagleder 1 Frode Bakken 92048017 fbakken@skedsmo.online.no
2003 J2003 Økonomiansvarlig Tom Arnfinsen 91113822 tta@lillestrombanken.no
2003 J2003 Trener (Fysisk) Fritjof Hexum Arvesen 41221071 farvesen@gmail.com
2003 J2003 Trener 1 Finn Arnesen 95880206 fiarn@online.no
2003 J2003 Trener 2 Kenneth Hverven 99214212 kenneth.hverven@mac.com
2003 J2003 Trener 4 (Løpetrener) Roy Dommersnes 48361817 rdommersnes@gmail.com
2004 G2004 Lagleder Lene Sjøstrøm 98437000 g04@sjostrom.no
2004 G2005 Lagleder Tore Berntsen 99509481 tore.berntsen@mercer.com
2004 J2004 Arrangementsansvarlig Kari Karlsrud 99639670 ksk@blrevisjon.no
2004 J2004 Lagleder 1 Kari Nordvold 40404975 kari.nordvold@gmail.com
2004 J2004 Økonomiansvarlig Øyvind Skorgevik 40639270 oyvind.skorgevik@kpmg.no
2004 J2004 Trener 1 Kjell Ove Saltnes 40097140 kjovsa@hotmail.com
2005 J2005 Arrangementsansvarlig Randi Hermann 90043205 randi.hermann@implenia.com
2005 J2005 Lagleder 1 Anne Rina Hallan 99562580 annerina@gmail.com
2005 J2005 Lagleder 2 Anne Lene Andersen 90144635 a-l-andersen@hotmail.com
2005 J2005 Trener 1 Linn Askmann Olsen 95112592 linna_j2000@yahoo.no
2005 J2005 Trener 2 Jennie Hansen 92285288 jhn@kredinor.no
2005 J2005 Trener 3 Thomas Børke 91603210 thomas.borke@gmail.com
2006 G2006 Arrangementsansvarlig Nina Stenvaag Leira 91796061 nina.stenvaag.leira@baelgros.no
2006 G2006 Lagleder Cahn Le Nygaard 99700855 canh@lenygaard.com
2006 G2006 Trener 1 Charlotte Luthcke Solberg 93056503 charlotte.luthcke@lefdal.com
2006 G2006 Trener 2 Carina Sivertsen 95887389 carina.sivertsen@gmail.com
2006 G2006 Trener 3 Sverre Buer 93208285 sverre.buer@wavin.com
2006 J2006 Arrangementsansvarlig Mette Stavseng Aronsen  93861155 mette80@hotmail.com
2006 J2006 Lagleder Thomas Holmsen 93226803 thomas.holmsen@lindbak.no
2006 J2006 Lagleder 2 Cecilie Franck Bjørnstad 97703797 cec.franck@getmail.no
2006 J2006 Trener 1 Kathrine Strandli 92469249 gjerdrumsgata@hotmail.no
2006 J2006 Trener 2 Silje Benonisen 92063418 si-benon@online.no
2006 J2006 Trener 3 Lars Ristebråten Andersen 95144787 lars.andersen@tomra.com
2006 J2006 Trener 4 Marita Hollevik Forsmo 95101106 marita.h.forsmo@online.no
2006 J2006 Trener 5 Siv Alsén 90693616 sivalsen@hotmail.com
2007 J2007 Arrangementsansvarlig Birgitta Haug 41404821 birgitta.haug@hotmail.com
2007 J2007 Lagleder Harald Martens Meyer 91776995 harald@martensmeyer.no
2007 J2007 Trener 1 Gunn Anita Bendixsen 91542046 gunnanita.bendixsen@bring.com
2007 J2007 Trener 2 Øystein Jørgensen 91322950 oe-joer@online.no
2007 J2007 Trener 3 Petter Gullerud 40041234 petter.gullerud@gmail.com
2007 J2007 Trener 4 Frank Sollie 99999999 frasollie@gmail.com
2007 J2007 Trener 5 Åsta K Skau 92697697 aastapedersen@hotmail.com
2007 J2007 Trener 6 Torstein  Kristensen 92803374 torstein.kr@gmail.com
2008 J2008 Arrangementsansvarlig Elin Ramberg 93408238 elin_ramberg@hotmail.com
2008 J2008 Arrangementsansvarlig Kari Anne Marstein 99153831 kariannemarstein@gmail.com
2008 J2008 Lagleder Gry Sørensen 93224583 gry.sorensen@fgsfrukt.no
2008 J2008 Trener 1 Lars Janssen 93640836 lars@coreservices.no
2008 J2008 Trener 2 Jannicke Bergersen 47833961 jannickemb@yahoo.no
2008 J2008 Trener 3 Vibeke Høeg 95087982 vibeke.hoeg@onestopreporting.com
2008 J2008 Trener 4 Espen Øverbø 97716852 espen@act-gruppen.com
2008/09 G2008-2009 Lagleder Live Marstein 92293748 live.marstein@gmail.com
2008/09 G2008-2009 Trener 1 Sara Alexandra Krüger 92423016 saraalexandrakruger@gmail.com
2008/09 G2008-2009 Trener 2 Rune Grønli 92444718 rgronli@gmail.com
2008/09 G2008-2009 Trener 3 Tone Grønmo 99616244 tonegronmo@gmail.com
2009 J2009 Lagleder Lillian Gerhardsen 40875927 lilliangerhardsen@gmail.com
2009 J2009 Trener 1 Mariann  Mathisen  91139095 mama@vikenfiber.no
2009 J2009 Trener 2 Trine Bjerkenes 92628361 trine.bjerkenes@no.ibm.com
2009 J2009 Trener 3 Julie Folden 95172027 julie.folden@gmail.com
2009 J2009 Trener 4 Svanhild Elvebakk 92833333 svanhild_e@hotmail.com
2009 J2009 Trener 5 Marita Hollevik Forsmo 95101106 marita.h.forsmo@online.no
2009 J2009 Trener 6 Martine Helen Ruud 99550710 mhrwood@gmail.com
2009 J2009 Trener 7 Stine Bertheussen 40068731 stine.bertheussen@gmail.com
2010 J2010 Lagleder Runar Brastad 92298145 runar.brastad@gmail.com
2010 J2010 Trener 1 Hæge Fagerhus Asak 99007988 haege.fagerhus@qicraft.no
2010 J2010 Trener 2 Espen Eilertsen 91732045 espenueilertsen@gmail.com
2010 J2010 Trener 3 Runar Brastad 92298145 runar.brastad@gmail.com
2010 J2010 Trener 4 Cecilie Walstad 95473061 cecilie_walstad@hotmail.com
2010 J2010 Trener 5 Espen Eilertsen 91732045 espenueilertsen@gmail.com
2010 J2010 Trener 6 Fredrik Røssel Hegli 93445335 fred.russel@gmail.com
2010/11 G2010-2011 Lagleder Kurt Eirik Restad 98210773 kurt@restad.as
2010/11 G2010-2011 Trener 1 Kjetil Strandseth Stenseth 94883012 kstenseth@gmail.com
2010/11 G2010-2011 Trener 2 Nina Ramsland 90070638 nina.ramsland@hotmail.com
2010/11 G2010-2011 Trener 3 Guri Skansen 90793468 guri.skansen@gmail.com
ADM Lillestrøm Håndballklubb Daglig leder Sara Alexandra Krüger 92423016 daglig.leder@lillestromhandballklubb.no
ARR Arrangementsutvalg Leder Cecilie Hope Adair 95239449 cecilie.adair@kuehne-nagel.com
ARR Arrangementsutvalg Medlem Geir Rune Samstad 95124210 geir-rune.samstad@hotmail.com
ARR Arrangementsutvalg Medlem Dag Hauge 97063108 dag.hauge@kolberg.no
D33 Veteran D33 Arrangementsansvarlig Hanne Muri 91314494 hanne.muri@gmail.com
D33 Veteran D33 Lagleder Tina Transeth 90511559 tina90511559@hotmail.com
D33 Veteran D33 Trener 1 Kristin Alfredsen 47240299 krialfre@online.no
DA Damer 3. divisjon Arrangementsansvarlig Tore Nystuen 90591181 tore.nystuen@dynea.com
DA Damer 3. divisjon Lagleder Elin Aas 97721821 elin.aas@outlook.com
DA Damer 3. divisjon Trener 1 Håvard Lomsdal 95027355 havlom10@gmail.com
DB Damer 4. divisjon Arrangementsansvarlig Tore Nystuen 90591181 tore.nystuen@dynea.com
DB Damer 4. divisjon Lagleder Elin Aas 97721821 elin.aas@outlook.com
DB Damer 4. divisjon Trener Kåre Olsen 41673352 kareolsen67@yahoo.no
DC Damer 6. divisjon Arrangementsansvarlig Line Johnsrud 41907091 line.johnsrud@gmail.com
DC Damer 6. divisjon Lagleder Silje Johnsrud 41909791 sjo@erichsen-horgen.no
DC Damer 6. divisjon Trener 1 Marius Hynes 93432423 mariushynes@gmail.com
DOMMER Dommere Dommer Tom Sjølie Sjølie 90655358 tomsjolie@hotmail.com
DOMMER Dommere Dommer Espen Norman Paulsen 91193914 espitt-95@hotmail.com
DOMMER Dommere Dommer Kristine Lien Haugen 96512832 kristine.12@hotmail.com
DOMMER Dommerutvalg Leder Sara Alexandra Krüger 92423016 saraalexandrakruger@gmail.com
DOMMER Dommerutvalg Utvalgsmedlem Tom Sjølie Sjølie 90655358 tomsjolie@hotmail.com
DOMMER Dommerutvalg Utvalgsmedlem Geir Mällberg 91000500 geir@mallberg.no
DOMMER Dommerutvalg Utvalgsmedlem Espen Norman Paulsen 91193914 espitt-95@hotmail.com
HU Handicap HU Lagleder Nils Kjølstad 91873062 nils@andhoy.no
HU Handicap HU Trener Marianne Aarønes 91595848 marianne.aarones@handball.no
MAR Markedsutvalg Leder Øivind Johannessen 40220623 oivind.johannessen@strommensparebank.no
MAR Markedsutvalg Medlem Petter Gullerud 40041234 petter.gullerud@gmail.com
MAT Materialforvalter Materialforvalter Øystein Jørgensen 91322950 oe-joer@online.no
ØKO Økonomiutvalg Leder Anders Stusdal 92851444 astusdal@online.no
POLITI Politiattest ansvarlig Politiattest ansvarlig Geir Helge Starholm 97188358 politiattest@lillestromhandballklubb.no
STY Arrangementsansvarlig Styret Cecilie Hope Adair 95239449 cecilie.adair@kuehne-nagel.com
STY Dommeransvarlig Styret Sara Alexandra Krüger 92423016 saraalexandrakruger@gmail.com
STY Hovedlagleder Styret Irene Starholm 93861474 irene@starholm.net
STY Markedsansvarlig Styret Øivind Johannessen 40220623 oivind.johannessen@strommensparebank.no
STY Nestleder/Økonomi ansv. Styret Anders Stusdal 92851444 astusdal@online.no
STY Styreleder Styret Tonje Martinsen Raadim 99271605 tonje@raadim.com
STY Webutvalg Styret Harald Martens Meyer 91776995 harald@martensmeyer.no
SU Sportlig Leder SU Håvard Lomsdal 95027355 havlom10@gmail.com
SU Sportslig Utvalg SU Finn Arnesen 95880206 fiarn@online.no;
SU Sportslig Utvalg SU Kenneth Hverven 99214212 kenneth.hverven@mac.com
SU Sportslig Utvalg – Ansvar 12 til 14 år SU Linn Askmann Olsen 95112592 linna_j2000@yahoo.no
SU Sportslig Utvalg – Ansvar 15 år + SU Håvard Lomsdal 95027355 havlom10@gmail.com
SU Sportslig Utvalg – Ansvar 6 til 11 år SU Hæge Fagerhus Asak 99007988 haege.fagerhus@qicraft.no
SU Sportslig Utvalg – Referent SU Kyrre Gåsvær 92806247 kyrre@gasvar.no
WEB Webutvalg Leder Harald Martens Meyer 91776995 harald@martensmeyer.no
WEB Webutvalg Utvalgsmedlem Geir Helge Starholm 97188358 geir@starholm.net
Top
Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com