Hjem / Lag / Jenter 2003

Jenter 2003

Lagbilde

Roller

Funksjon Navn Mobil Epost
Arrangementsansvarlig Ole Christian Andersen 48041061 ole.christian.andersen@sherpaconsulting.no
Lagleder (Koordinator) Beate Patay 41562264 beate.patay@4h.no
Lagleder 1 Frode Bakken 92048017 fbakken@skedsmo.online.no
Økonomiansvarlig Tom Arnfinsen 91113822 tta@lillestrombanken.no
Trener (Fysisk) Fritjof Hexum Arvesen 41221071 farvesen@gmail.com
Trener 1 Finn Arnesen 95880206 fiarn@online.no
Trener 2 Kenneth Hverven 99214212 kenneth.hverven@mac.com
Trener 4 (Løpetrener) Roy Dommersnes 48361817 rdommersnes@gmail.com

Lillestrøm Jenter 14 1

Siste kamper
Beklager at de mangler info her. Dette er under arbeid :-).
Neste kamper
Beklager, men Norges Håndballforbund har forhindret oss fra å hente denne informasjonen fra websidene deres.
Terminliste
Beklager, men Norges Håndballforbund har forhindret oss fra å hente denne informasjonen fra websidene deres.

Lillestrøm Jenter 14 2

Siste kamper
Beklager at de mangler info her. Dette er under arbeid :-).
Neste kamper
Beklager, men Norges Håndballforbund har forhindret oss fra å hente denne informasjonen fra websidene deres.
Terminliste
Beklager, men Norges Håndballforbund har forhindret oss fra å hente denne informasjonen fra websidene deres.

Lillestrøm Jenter 14 1 (Beach)

Siste kamper
Beklager at de mangler info her. Dette er under arbeid :-).
Neste kamper
Beklager, men Norges Håndballforbund har forhindret oss fra å hente denne informasjonen fra websidene deres.
Terminliste
Beklager, men Norges Håndballforbund har forhindret oss fra å hente denne informasjonen fra websidene deres.

Relaterte artikler

    Top
    Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com